Borcunuzu aşağıdaki yöntemleri kullanarak ödeyebilirsiniz:

İNTERNET ŞUBESİ
İnternet Şubemizden borcunuzu 7/24 kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.


AKBANK (Dünya Varlık kurum kodu: 4138)

🏧 ATM’den: Kartsız İşlemler > Ödemeler > Finans Ödemeleri > Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

🏦 Şubeden: Gişe görevlisine Özel Havale Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

🌐 İnternet şubesinden: Ödeme > Kurum Ödemeleri > Diğer Kurum Ödemeleri: Dünya Varlık  adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

📱 Mobil uygulamadan: Ödeme > Kurum Ödemeleri > Diğer Kurum Ödemeleri: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.


GARANTİ BBVA (Dünya Varlık kurum kodu: 3883)

🏧 ATM’den: Kartsız İşlemler > Ödemeler > Fatura > Sigorta ve Özel kurum > Doğum Tarihi > TCKN  adımlarını seçerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.

🏦 Şubeden: Gişe görevlisine Otomatik Tahsilat Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

🌐 İnternet şubesinden: Ödemeler > Fatura > Fatura Ödeme > Kurum > Diğer >  Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

📱 Mobil uygulamadan: Ödemeler > Fatura > Fatura Ödeme > Kurum > Diğer >  Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.


HALK BANKASI (Dünya Varlık kurum kodu: 348700)

🏦 Şubeden: Gişe görevlisine Otomatik Tahsilat Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.


ING BANK (Dünya Varlık kurum kodu: 685)

🏧 ATM’den: Kartsız İşlemler > Kurum/Firma Ödemeleri > Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

🌐 İnternet şubesinden: Ödemeler > Fatura Ödemeleri > Fatura Türü: Diğer > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

📱 Mobil uygulamadan: Ödemeler > Fatura Ödemeleri > Fatura Türü: Diğer > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.


QNB FİNANSBANK (Dünya Varlık kurum kodu: DTLV)

🏧 ATM’den: Kartsız İşlemler > Fatura/ÖSYM Ödemesi Yap > Fatura Ödemeleri > TCKN > Cep No   > SMS ile Gelen Şifre> Kredi, Harç ve Varlık > Dünya Varlık adımlarını seçerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.

🏦 Şubeden: Gişe görevlisine Otomatik Tahsilat Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

🌐 İnternet şubesinden: Ödemeler > Faturalar > Ödeme ve Talimat Verme > Yeni Fatura Ödeme > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

📱 Mobil uygulamadan: Ödemeler > Faturalar > Ödeme ve Talimat Verme > Yeni Fatura Ödeme > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.


YAPI VE KREDİ (Dünya Varlık kurum kodu: DUNYABTO)

🏦 Şubeden: Gişe görevlisine Referanslı Ödeme Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.


ZİRAAT BANKASI (Dünya Varlık kurum kodu: 800 > 21)

 🏧 ATM’den: Kartsız İşlemler > Ödeme İşlemleri > Anlaşmalı Kurum Ödemeleri > Sonraki Sayfa >  Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

🌐 İnternet şubesinden:  Ödemeler > Diğer Ödemeler > Diğer Kurumlar > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

📱 Mobil uygulamadan:  Ödemeler > Diğer Ödemeler > Diğer Kurumlar > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.0 850
22 22 850
Whatsapp 0530
263 02 53
Dünya Varlık ile ilgili daha fazla bilgi almak ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-posta üyeliği yapabilirsiniz.