EN İYİ HİZMET İÇİN… SİZİ DİNLİYORUZ!
Dünya Varlık, müşteriyi merkeze koyan uygulamalarıyla ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemleri Sertifikası’na hak kazanan sektörün ilk ve tek kuruluşudur.
Şikayetiniz sonrası neler oluyor?
Diyelim ki bir şikayetiniz ya da memnuniyetsizliğiniz var. Bunu ister telefon, ister e-mail, isterseniz de posta yoluyla ücretsiz olarak bildirebilirsiniz. Öncelikle şunu belirtelim: Tüm çalışanlarımız, şikâyet değerlendirme sürecini bilir ve şikâyet etmenin müşterilerin hakkı olduğunu kabul eder. Memnuniyetsizliğiniz Dünya Varlık’a ulaştığı an itibariyle şikâyet türü ve konusuna ilişkin olarak size derhal SMS kanalıyla dönüş yapılır, şikayetinizin alındığı ve değerlendirme sürecinin başladığı konusunda bilgi verilir. Şikayetiniz objektif olarak ele alınırken “müşteri bilgilerinin korunması” ilkelerine sadık kalınır, değerlendirme süreci boyunca size dürüst ve net bilgi aktarımı sağlanır, sonuç en kısa sürede iletilir. Şikâyet yönetimi süreci ve kullanılan sistemler, gelişime açık alanların tespit edilmesi ve verimliliğin arttırılması için düzenli olarak gözden geçilir, etkinlikleri raporlanır ve sürekli iyileştirme amaçlanır. Tüm şikayet, talep, öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki formu doldurarak ya da diğer iletişim kanallarını kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Size en iyi hizmeti verebilmemiz için tüm şikayet, soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki formu doldurarak ya da diğer iletişim kanallarından bize ulaştırmanızı diliyoruz.
0 850 22 22 850
0539 453 88 09
0 530 263 02 53
Dünya Varlık Yönetim A.Ş. Profilo Plaza B Blok Kat:1, 34394 Mecidiyeköy / İstanbul

ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur. Sizlere ulaşabilmemiz için sistemdeki iletişim bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur. Sizlere ulaşabilmemiz için sistemdeki iletişim bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.
0 850
22 22 850
Whatsapp 0530
263 02 53
Dünya Varlık ile ilgili daha fazla bilgi almak ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-posta üyeliği yapabilirsiniz.